KENDİNİZ İÇİN EN GÜZEL KARARI VERİN

Astra Sağlık’ın estetik ve plastik cerrahi hastaneler zinciri Esteticium; Latince “Estetik Merkezi” anlamına gelmekte olup, Antik Yunan ve Roma mimari ruhu ile günümüz modern mimari akımının sentezlenmesiyle tasarlanmıştır.

Bahçeşehir ve Altunizade'de hizmet vermekte olan Esteticium çok yakında Etiler'de de hizmet verecek.

Plastik Cerrahi uygulamaları, Medikal Estetik işlemleri, Diş Estetiği, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Beslenme ve Diyet gibi konularda bilgi almak isterseniz formu doldurun sizi arayalım.
BİZ SİZİ ARAYALIM

Formu eksiksiz doldurduğunuzdan emin olun. Uzmanlarımız en geç 15 dakika içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

fotogaleri

BURUN ESTETİĞİ / RİNOPLASTİ


Burun ameliyatları hem estetik hem de fonksiyonel amaçlarla yapılır ve ülkemizde estetik ameliyatlar arasında en fazla tercih edilen ameliyatlardan biridir. Ameliyatın amacı burun deformitelerinin düzeltilmesi, buruna doğal estetik bir görünüm kazandırılması ve nefes alma problemlerinin çözülmesi olarak belirlenebilir.

BURUN ESTETİĞİ

fotogaleri

VAMPIRE FACELIFTVampire Facelift ®

Uygulama sırasında kişinin kendi kanı kullanıldığı için Vampire Facelift® olarak adlandırılan yöntem, son dönemin en çağdaş ve en az müdahale içeren yaşlanma karşıtı tedavilerden biridir. Sarkmış ve görünümü bozulmuş yüz hatlarını onarır ve yüzde bir toparlanma, gençleşme sağlar.

VAMPIRE FACELIFT

KURUMSAL HABERLER


© 2017. ESTETICIUM